loading
Dora Park II

Proje Hakkında

Beklenen Proje başladı: 2+1'den 6+2'ye kadar geniş ailelerinde rahatça yaşıyabileceği bir konfor sizleri bekliyor. Dora Park II projesi yaşamın sınırını ortadan kaldırıyor.Dora Park II sıradışı tasarımı ile gözleri üzerine topluyor. Lüks ve konforlu, rahatlık ve güvenlik anlayışına yeniden tanımlıyor. Ailenizle birlikte huzuru kat ve kat yaşayacaksınız.


Güvenliğiniz Emin Ellerde...

Günün her saati özenle korunan Dora Park 2, sizin ve aileniz için en güvenli yerlerden biri. 7/24 kontrollu araç ve yaya giriş çıkışı, kapalı devre güvenlik kamera sistemi ile güvenliğinizi en üst düzeyde tutuyoruz.


Siz Hayal Ettiniz Biz Gerçekleştirdik...

En kaliteli üreticilerden alınan ürünlerin kaliteli uygulama ile birleştiği Dora Park, sizlere modern iç mimarinin tüm evrelerini yaşatıyor. Beyazlar İnşaat Güvencesi İle, Doğa İle Yaşamınızı Bir Araya Getirdik...


Sosyal Yaşam

Günün yorgunluğunu, doğa’ya atın ! Dora Park’da sağlıklı bir yaşam sürmek için fitness salonu ve yüzme havuzundan yararlanabilir; güne sporla başlayıp günü yine sporla bitirebilirsiniz. Size özel Sauna, Hamam gibi spa ünitelerinide bünyesinde bulunduran projemizde günün yorgunluğunu keyifle atacaksınız... Siz, yakınlarınızla birlikte özel peyzajlı bahçelerdeki dinlenme alanlarında günün stresinden arınırken çocuklarınız da güvenli bir şekilde oyun parkında oynayabilir.

Dora Park 2 projesi hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemize göz atın... e-dorapark.com

Proje Görüntüleri