loading
KALİTE POLİTİKAMIZ

Kaliteyi amaç edindik..

İnşaat sektöründe gelecek nesillere en yeni teknoloji ile yeni anlayışları sunarken hızlı ve taahhütlerinin arkasında duran,dürüst çalışan bir kuruluş olarak, yoluna devam edip hizmet prensipleri ile var ettiği her yeniliğin, güvenle benimsenmesinin en büyük haklı sorumluluğunu taşımak. Oluşturduğu yaşam alanlarının hayata geçmesi ve planlanmış konsepte uygun hale gelmesi sürecinde,sorumluluğunun bilincinde kadrosu ile kaliteli hizmet sunmak ve etik olarak teslim sonrası hizmeti benimser. Özenle inşa edilen bu geçmişin verdiği birikim ve sorumlulukla, hizmet vermekte olduğu inşaat sektörü standartlarının gelişimine destek vermek öncelikli misyonumuzdur. Tüm bunlardan yola çıkarak; Dürüst hizmet, kalite inşaat ve en yeni anlayışla yaşam standartlarına katkıda bulunma misyonumuzun aydınlık gelecekteki yerimizin kaynağı olacağı inancındayız.


Beyazlar İnşaat İlkeleri

Yenilikçilik: Her zaman yeniliğe açık olmak, hem sektörel hem kurumsal tüm yeni gelişmeleri yakından izlemek başarıda en önemli etkenlerden biridir.


Özdisiplin: Özdisiplin özgüveni de beraberinde getirir. Çalışanlarımız bunun bilincindedir


Müşteri Odaklılık: Müşteri odaklılık şirketin tüm fonksiyonlarında müşteriyi ön plana çıkarmaktır. Beyazlar için müşteri en önemli öz varlıktır, şirketin öncelikleri arasında ilk sıradadır ve grubun yapılanması, işleyişi, hedefleri, temel stratejileri ve rekabet modelleri onun üzerine kurulmuştur.


Sosyal Sorumluluk: Beyazlar taşıdığı sosyal sorumluluk çerçevesinde doğaya, eğitime, bilime ve toplumsal yaşama katkıda bulunmak için çaba gösterir.


Sürekli Gelişim: Rekabet gücünü artırmanın temelinde sürekli gelişim yatar. Bu amaçla gerek grup içi gerekse profesyonel kuruluşlardan alınan destek ile çeşitli kurs ve seminerlerle çalışanların bilgi ve becerilerinin yükseltilmesi hedeflenir.


Güvenilirlik: Konut gibi kalıcı değerler üreten bir grup olarak güvenilirlik birinci derecede önemlidir ve Beyazlar bu alanda maksimum özveri ile güvenirliliğini en üst düzeye çıkarmak için çalışmaktadır.